Optimum Bilgisayar

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • black color
Title
Title
Title
Title
Home Anasayfa Biz Kimiz?

Hakkımızda

Biz Kimiz

Bilgisayar Sistemleri, Server Sistemleri ,Danışmanlık, Teknik servis, Altyapı, Bakım hizmetleri, Donanım ve yazılım satış, Ağ Sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Optimum teknik servis , bilgi işlem hizmetleri, genel bilişim konusunda danışmanlık, projelendirme, alt yapı, anahtar teslim projeler, değişik bakım kategorilerine göre periyodik bakım hizmetleri, teknoloji transferi ve teknolojik ürün tedariki,birinci el ,ikinci el network (ağ) ve birinci el ,ikinci el server (sunucu) ürünlerinde şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayan türkiye çapında kendini ispatlamış bir firmadır.

Optimum bilişim konusunda kendini ispat etmiş yazılım ve donanım markalarının çözüm ortağıdır. Ve bu ilişkileri müşterisi olan firmalara müşteri memnuniyeti çerçevesinde sunan teknik servis hizmeti ve bilgi işlem hizmeti , danışmanlık, bakım hizmetleri, ağ sistemleri , server kurulum bakımları ve satışları konularında proje gelişimi uygulaması ve müşterileri olan bir yapıdır.

Optimum anlaşmalı olduğu ve proje olarak almış olduğu tüm işleri ilgili sektörün kendi analizini en iyi düzeyde gerçekleştirerek iş-para-bilgi diyagramlarını ilgili firmanın sistem analizi sonuçlarına uygun olarak geliştirmektedir. Projeler her açıdan anahtar teslim olarak geliştirilmekte ve müşterinin kendi sektöründeki ilgili ihtiyaçlarına cevap verecek niteliklerde hazırlanmaktadır. Bu açıdan Optimum’un geliştirmiş olduğu çözümler paket çözüm olmayıp, ilgili sektöre ve müşteriye ait çözümlerdir.

Kalite ve müşterilerimizin memnuniyeti Optimum Bilgisayar Sistemlerinin öncelikli hedefidir..

 

Yeni Referanslarımız