Optimum Bilgisayar

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • black color
Title
Title
Title
Title
Home Anasayfa Bakım Anlaşmaları & Sistem Kurulusu

Bakım Anlaşmaları

Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir?
Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı, İçinde bulunan yazılımlar veya Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.

Bakım Anlaşmaları; Yerinizde Hizmet veya Yerinizde Bakım-Onarım, Telefon, E-Mail desteği, Bilgisayar, Network Sistem ve Program sorunlarının çözümleri ve Teknik Destek hizmeti içerir.

Bakım ve Onarım Anlaşmaları
Müşterilerimize sunduğumuz süreli hizmetlerimiz, yapılan bakım ve onarım anlaşmaları ile sağlanır.Bu anlaşmalar müşterinin ihtiyacına yönelik olarak farklı opsiyonlar ile hazırlanmıştır.

Bakım-Onarım Anlaşması
Sözleşme kapsamında, müşterinin Sunucu,PC ve yazıcılarda oluşan donanım problemleri tespit edilir ve ücretsiz olarak onarılır.Arızalı cihazlarda gerekli olması halinde yedek parça değişim bedeli müşteriden talep edilir.Bunun dışında kullanılan programlardan kaynaklanan sorunlar anlaşma kapsamında olmayıp ayrıca ücretlendirilir.

Uzak Destek Anlaşması
Müşteri lokasyonuna gitmeden, ilk müdahalenin internet veya kiralık hatlar üzerinden uzman personelimiz tarafından remote control yazılımları ile yapılmasıdır. Böylece zamandan ve masrafdan tasarruf edilerek bir cok arıza çözülebilmektedir.Bu anlaşma tek başına yapılabileceği gibi diğer anlaşma türlerinede dahil edilebilmektedir.

Hızlı servis, kaliteli hizmet için Optimum Bilgisayar....

Keşif rezervasyonu için lütfen aşağıdaki e-posta adresinden keşif rezervasyonu istediğinize dair bizimle bağlantı kurun.Yada iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız

 

Yeni Referanslarımız