Optimum Bilgisayar

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • black color
Title
Title
Title
Title
Home Hizmetlerimiz Printer Kiralama

Printer Kiralama

 

Sürekli form defterlerinizi diğer yazıcılarda aylarca surebilecek dökümlerinizi bizim yazıcılarımızla (Printronix,İbm,Tally) bir kaç günde bitirmeniz mümkündür. Bizim yazıcılar ile en az 5000 sayfa  olan Resmi dökümlerde bile Pedestal  (1000-1200 lpm (dakikada 1000-1200 satır basabilen) yazıcılar kullanılmaktadır.
Eğer data büyüklüğü 10.000 sayfa üzerinde ise Line printerlarda Kabinli ses izalasyonu 52 db olan vede 1500 lpm (dakikada 1500 satır) basabilen  segmentinin en hızlı printerları kullanılmaktadır.

A4-A3siyah beyaz  basabilen yazıcılarla kiralama : yazıcı sorunları ile biz uğraşalım siz dokumanları rahatca basın hp 9050 laser yazıcı ile ilgili görsel sonucu* Yazıcılarımız her türlü sistemle uyumludur. Dilerseniz Seri , Paralel ve Ethernet bağlantı seçenekleri ile de kullanabilirsiniz.

İstenirse Yazıcı ile birlikte Operator hizmetide sağlanabilmektedir. Hem yazıcı kullanımını iyi bilen hemde resmi defter basımında tecrubeli 7/24 teknik eleman desteği sağlanmaktadır.

* Yazıcılarımızın gerekli kurulumu firmamızca yapılacaktır.

* Tüm teknik desteklerimizde ücretsiz olarak verilmektedir.

Kiralama işlemi nasıl yapılır ?

Yazıcı müşteriye getirilir kurulur gerekli tüm ayarlamalar yapılır ve yeterince şerit/Toner bırakılır.Kullanım için gerekli eğitimleri verdikten sonra basım yapılması için müşteriye teslim edilir. Sonraki çıkabilecek sorunlarla firmamız ücretsiz olarak teknik destek hizmeti vermektedir.Ücretlendirme basılan sayfa sayısına göre hesaplanmaktadır.(Sayfa sayısı printerın kendi sayacı ile sayılabilmektedir.r)

Printer kiralama hizmetlerimiz ve bu konuda daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

 

Yeni Referanslarımız